Mechanika samochodowa,wymiana opon
facebook

Zmień opony

Firma THART to specjalistyczny serwis samochodowy we Wrocławiu.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług założenia i zmiany opon w serwisie THART. Naszą cechą jest jakość, bo wiemy jak wielki wpływ na bezpieczeństwo jazdy ma precyzyjne i solidne wykonanie montażu opony. Oprócz kompleksowej usługi założenia, zmiany, wyważenia opon oferujemy także usługę sezonowania opon w naszych pomieszczeniach wyposażonych w urządzenia do bezpiecznego przechowywania ogumienia. Powierzając nam swoje opony mogą być Państwo pewni bezproblemowego i bezpiecznego ich użytkowania w następnym sezonie.

W serwisie zatrudnieni są doświadczeni specjaliści o wysokich kwalifikacjach. Systematycznie uczestniczą oni kursach i szkoleniach w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi oraz fachowości wykonywanych usług.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu realizacji zmiany opon. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i z przyjemnością doradzą.

Serwis Wrocław                      
Telefon:                                      
71 324 18 00                              Thart Opony Serwis
71 324 18 20
 
E-mail:                                        
thart@thart.pl                            

Rezerwacja internetowa:

ZAREZERWUJ TERMIN ONLINE

 

|
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.